logo

Şaman gözü : kham karak : yaratanın teni doğadır / Asu Mansur ; imtiyaz sahibi Yelda Cumalıoğlu ; genel yayın yönetmeni Ertürk Akşun ; yayın koordinatörü Özlem Esmergül ; editör Devrim Yalkut ; kapak tasarım İlknur Muştu ; sayfa düzeni Cansu Poroy ; sosyal medya-grafik Tuğçe Budak, Ali Türkmen.

By: Mansur, Asu [yazar.]Contributor(s): Cumalıoğlu, Yelda [imtiyaz sahibi.] | Akşun, Ertürk [genel yayın yönetmeni.] | Esmergül, Özlem [koordinatör.] | Yalkut, Devrim [editör.] | Muştu, İlknur [kapak tasarım.] | Poroy, Cansu [sayfa düzeni.] | Budak, Tuğçe [sosyal medya, grafik.] | Türkmen, Ali [sosyal medya, grafik.]Material type: TextTextLanguage: Turkish Series: Destek Yayınları | Destek Yayınları ; 668. | Destek Yayınları. Kişisel Gelişim ; ; 160.Publisher: İstanbul : Destek Yayınları, 2016Edition: 6. bs. Nisan 2016Description: 296 s. : res., tabl., şekl. ; 21 cmContent type: text Media type: unmediated Carrier type: volumeISBN: 9786053111030Subject(s): Shamanism | ShamansLOC classification: BL2370.M36 | Ş36 2016Summary: "Hayvanlar insanlara neyi nasıl haber verir? Ev kazaları aslında ne söyler? Fiziksel rahatsızlıklar hangi içsel çöküşün işaretleridir? Aşk, iş ve gelecekle ilgili dilekleri gerçekleştirmek için hangi sihir, hangi mevsimde ve günün hangi saatinde uygulanır? Özel eşyalar koruyucu tılsımlar haline nasıl dönüştürülür? Bir Şaman’ın ecza dolabında neler bulunur? Doğanın iyelerinden ne şekilde dilek dilenir? Çocuk sahibi olmak için hangi ritüeller gerçekleştirilir? Rüyaların gizemi nedir? Ve daha neler neler... Doğayla ve doğanın iyeleriyle uyum içinde yaşayan Şamanlar, doğanın döngüleriyle işbirliği yaparak gerçekleştirdikleri sihir ve ritüellerle sağlıklı yaşamayı, hastalıkları iyileştirmeyi, dilekleri gerçekleştirmeyi ve mistik güçleri artırmayı biliyorlardı. Şamanların uyguladıkları şifalandırma teknikleri, öğretileri, gelenekleri ve sihir uygulamaları ilk kez gerçek bir Şaman tarafından kaleme alındı. Binlerce yıllık kadim bir öğretinin ritüelleriyle hayatı bugün yeniden şekillendirmek mümkün..."--(arka kapak).
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Basılı Kitap Basılı Kitap Fenerbahçe Üniversitesi Kütüphanesi
Genel Koleksiyon Rafları
Genel Koleksiyon BL2370.M36 Ş36 2016 (Browse shelf(Opens below)) Available 3006866

"Yaratanın teni doğadır."--(ön kapak).

"Dünyada ilk defa gerçek bir Şaman'ın gözünden Şamanizm ve ritüelleri"--(ön kapak).

Includes contents.

"Hayvanlar insanlara neyi nasıl haber verir?
Ev kazaları aslında ne söyler?
Fiziksel rahatsızlıklar hangi içsel çöküşün işaretleridir?
Aşk, iş ve gelecekle ilgili dilekleri gerçekleştirmek için hangi sihir, hangi mevsimde ve günün hangi saatinde uygulanır?
Özel eşyalar koruyucu tılsımlar haline nasıl dönüştürülür?
Bir Şaman’ın ecza dolabında neler bulunur?
Doğanın iyelerinden ne şekilde dilek dilenir?
Çocuk sahibi olmak için hangi ritüeller gerçekleştirilir?
Rüyaların gizemi nedir?
Ve daha neler neler...
Doğayla ve doğanın iyeleriyle uyum içinde yaşayan Şamanlar, doğanın döngüleriyle işbirliği yaparak gerçekleştirdikleri sihir ve ritüellerle sağlıklı yaşamayı, hastalıkları iyileştirmeyi, dilekleri gerçekleştirmeyi ve mistik güçleri artırmayı biliyorlardı.
Şamanların uyguladıkları şifalandırma teknikleri, öğretileri, gelenekleri ve sihir uygulamaları ilk kez gerçek bir Şaman tarafından kaleme alındı.
Binlerce yıllık kadim bir öğretinin ritüelleriyle hayatı bugün yeniden şekillendirmek mümkün..."--(arka kapak).

Donated by Doç. Dr. Zeynep Selçuk.

Powered by Koha