logo

Spor bilimleri ve hekimliği yazıları / Emin Ergen ; genel yayın danışmanı Hasan Bacanlı ; sayfa tasarım Nermin Karahan ; kapak tasarım Mehtap Bayraktar Yürümez.

By: Ergen, Emin [yazar.]Contributor(s): Bacanlı, Hasan [genel yayın danışmanı.] | Karahan, Nermin [sayfa tasarım.] | Yürümez, Mehtap Bayraktar [kapak tasarım.]Material type: TextTextLanguage: Turkish Series: Nobel | Nobel ; 720. | Nobel. Sağlık ve Spor Yayınları Dizi ; ; 69.Publisher: Ankara : Nobel, 2004Copyright date: 2004Edition: 1. bs. : Ekim 2004Description: i, 261 s. : res., tabl. ; 20 cmContent type: text Media type: unmediated Carrier type: volumeISBN: 9755917055Other title: Spor yazılarıSubject(s): Sports sciences | Sports medicine | ArticlesLOC classification: GV558 | .E74 2004Summary: Bilim teriminden anlamamız gereken nokta öncelikle sorunun teşhisi olmalıdır. Problemin ortaya konmasıyla başlayan süreçte ele alınacaklar, bilgi birikimi ve deneyim ile çalışma koşullarının sınırlamalarına bağlı olarak arzu edilen düzeyde araştırılabilir yada başka nedenlerle hiç araştırılamaz. Bazen bir literatürden, bazen de gözlemden yola çıkılarak ortaya konan problem çok cazip bir çalışma alanı gibi görünebilir. Ancak araştırmacılığın engin denizlerinde yelken açanların günlük yaşamda göremedikleri çok temel sorunlar da bulunmaktadır.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Öğrenci Rezervi Öğrenci Rezervi Fenerbahçe Üniversitesi Kütüphanesi
Ders Kitabı Rafı
Reserve Koleksiyonu GV558 .E74 2004 (Browse shelf (Opens below)) Available 3004428
Öğrenci Rezervi Öğrenci Rezervi Fenerbahçe Üniversitesi Kütüphanesi
Ders Kitabı Rafı
Reserve Koleksiyonu GV558 .E74 2004 c.2 (Browse shelf (Opens below)) Available 3005324

İçindekiler içerir.

Includes contents.

Bilim teriminden anlamamız gereken nokta öncelikle sorunun teşhisi olmalıdır. Problemin ortaya konmasıyla başlayan süreçte ele alınacaklar, bilgi birikimi ve deneyim ile çalışma koşullarının sınırlamalarına bağlı olarak arzu edilen düzeyde araştırılabilir yada başka nedenlerle hiç araştırılamaz. Bazen bir literatürden, bazen de gözlemden yola çıkılarak ortaya konan problem çok cazip bir çalışma alanı gibi görünebilir. Ancak araştırmacılığın engin denizlerinde yelken açanların günlük yaşamda göremedikleri çok temel sorunlar da bulunmaktadır.

Powered by Koha