logo

Bir zamanlar İzmit / M. Hikmet Bayar.

By: Bayar, Mehmet Hikmet [yazar.]Material type: TextTextLanguage: Turkish Publisher: İstanbul : Kastaş Yayınevi, 2002Description: 284 s. : res. ; 20 cmContent type: text Media type: unmediated Carrier type: volumeISBN: 9757639762Subject(s): Anı, Türk Edebiyatı | Turkish literature -- Memories | İzmit (Kocaeli) -- Türkiye | Izmit (Kocaeli) -- TürkiyeLOC classification: DS51.I7 | B39 2002Summary: Bir Zamanlar İzmit Kısa Özet İnsan yaşamı, anılarla zenginleşir, hayallerle güzelleşir. Geçmişteki yaşamımızda, iyi veya kötü bir çok olayla karşılaşmış; onlara ilişkin çok sayıda acı veya tatlı anılarımız olmuştur. Düşünüldüğünde kabul edilecektir ki; anılarda kalan geçmiş, yaşanıp bitmiştir. O zaman dilimine bir daha geri dönülmeyecek, o günkü olaylar aynıyla bir daha yaşanmayacaktır. Hepimiz bugünü yaşamak ve geleceği planlamak durumundayız. Ancak; geçmişi unutmak ve ondan tamamen soyutlanmak da mümkün değildir. Çünkü; yaşam, dünü, bugünü ve yarını ile bir bütündür. https://www.bkmkitap.com/bir-zamanlar-izmit?gclid=EAIaIQobChMIvuupuZGH-QIVuBoGAB1Q5gl3EAAYASAAEgLFo_D_BwE
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Basılı Kitap Basılı Kitap Fenerbahçe Üniversitesi Kütüphanesi
Genel Koleksiyon Rafları
Genel Koleksiyon DS51.I7 B39 2002 (Browse shelf(Opens below)) Available 3015847

İçindekiler içerir.

Includes contents.

Bir Zamanlar İzmit Kısa Özet
İnsan yaşamı, anılarla zenginleşir, hayallerle güzelleşir. Geçmişteki yaşamımızda, iyi veya kötü bir çok olayla karşılaşmış; onlara ilişkin çok sayıda acı veya tatlı anılarımız olmuştur.
Düşünüldüğünde kabul edilecektir ki; anılarda kalan geçmiş, yaşanıp bitmiştir. O zaman dilimine bir daha geri dönülmeyecek, o günkü olaylar aynıyla bir daha yaşanmayacaktır. Hepimiz bugünü yaşamak ve geleceği planlamak durumundayız. Ancak; geçmişi unutmak ve ondan tamamen soyutlanmak da mümkün değildir. Çünkü; yaşam, dünü, bugünü ve yarını ile bir bütündür.

https://www.bkmkitap.com/bir-zamanlar-izmit?gclid=EAIaIQobChMIvuupuZGH-QIVuBoGAB1Q5gl3EAAYASAAEgLFo_D_BwE

Donated by Kocaeli University.

Powered by Koha